Diğer

Amatör Telsizcilikle İlgili Facebook Grupları ve Sayfaları

Gruplara ve sayfalara nasıl üye olunur?

Aşağıda Facebook üzerinde açılmış Amatör Radyo/Telsizcilik (Ham Radio) ile ilgili gruplar ve sayfaları bulabilirsiniz. Gruplara üye olmak için Gruba Katıl butonuna tıklayın. Tıklayınca Beklemede olarak durum değişecek. Bu durumda grup yöneticilerinden birinin sizin gruba katılma isteğinize onay vermesini bekleyeceksiniz. Onaylanınca size bildirim gelir. Grup içindeki paylaşımları ancak gruba katılınca görebilirsiniz.

FB Join


Facebook sayfaları ise direk sayfayı Beğen butonuna tıklayıp takip edilebilir. Bu sayfalar için bir yönetici onayına ihtiyaç gerekmez, direk sayfayı takip etmiş olursunuz. Bu tip sayfalardaki paylaşımları üye olmadan da görebilirsiniz. İsterseniz önce içeriği inceleyip sayfayı beğenip takibe alırsınız.

FB Like

Paylaşımları kaçırmak istemiyorsanız ve direk Facebook’da üstlerde görmek isterseniz fare ile Takiptesin butonunun üzerine gelin ve aşağıdaki gibi açılan pencerede Başta Gör seçeneğini seçin.

FB Takip


Türkçe Amatör Telsizcilik Facebook Sayfaları

Türkçe Amatör Telsizcilik Facebook Grupları

Satış Grupları:

Bilgi Paylaşımı Grupları


Yurtdışı Kaynaklı Amatör Telsizcilik Facebook Sayfaları

Yurtdışı Kaynaklı Amatör Telsizcilik Facebook Grupları

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Add Blocker uygulamanızı bu site için devre dışı bırakın. Rahatsız edici bir reklam uygulamamız yoktur. Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.