GenelPopüler
Trend

Telsiz Cihazlarına Ait Türkçe Kullanım Kılavuzları, Broşür ve Yazılımlar

Bu bölümde Türkçe Kullanım Kılavuzları (manuel) bulunan telsizlerin Türkçe PDF‘lerini bulabilirsiniz. Aşağıdaki listeyi geliştirmeye çalışıyoruz. Sizinde elinizde olan ve paylaşmak istediğiniz Türkçe kılavuzları bize gönderirseniz yayınlayalım (email: [email protected])

Bu bölümde yayınlanan manuel, broşür ve yazılımların güncelliği konusunda hiç bir şey garanti etmiyoruz. Cihazınızla ilgili son güncellemeleri direk üretici site ve servislerinden kontrol edebilirsiniz.

Güncelleme bilgisi:

  • 15.01.2021 TYT UV-88 Kılavuzlar eklendi. TA4ABJ Sercan Eygi’ye katkısı için teşekkürler.
  • 24.07.2020 Sadece Türkçe kılavuz değil, İngilizce kılavuz, yazılımlar, kanal kayıt dosyaları da eklenmeye başlandı.
  • 19.05.2020 Aselsan 48XX serisi için Tamsat Modifikasyon Kit Kılavuzu 3.0 eklendi

Makale veya konuyu beğendiyseniz ve işinize yaradıysa, bana bir kahve ısmarlamak için aşağıdaki BTC, ETH veya ETC hesaplarımıza biraz bozuk para atabilirsiniz 🙂

BTC: 179cJtBAUDM2LxBGSYQAwWx4YCopmb45cW
ETH: 0x9C8Fad9B04Db927674f9378DeAC1D46ea2CD88c5
USDC (TRC20): TVqJXAyQkJRoeYDHCiTupKwBzKreqTgaQ1

Alternatif olarak, bu blog sitesini çalışır halde tutmak için ihtiyaçlarınızı satın almak için aşağıdaki affiliate linkler üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bize bir kaç kuruş komisyon göndereceklerdir. Sizin cebinizden ek bir şey çıkmaz.

Aliexpress Gearbest Amazon

Patreon Destek!

Bu kılavuzların bir çoğunu emek vererek Türkçeleştiren, tarayıp PDF yapan  isimlerini ve çağrı işaretlerini tek tek sayamadığımız amatör telsizci dostlarımıza teşekkür ederiz.
73,

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Add Blocker uygulamanızı bu site için devre dışı bırakın. Rahatsız edici bir reklam uygulamamız yoktur. Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.