Ürün Tanıtımı

TYT TH-UV8200 Model Dual Bant El Telsizi

Çin’li TYT firmasının dual bant el telsiz modellerine eklediği yeni 10 watt gücündeki modeli TH-UV8200 ile kendinden söz ettireceğe benziyor. El telsizlerinde oldukça güçlü kabul edebileceğimiz 10 watt gücünde olmasına rağmen istenirse 5 watt güç modunda da ayarlanabilmektedir.

Genel Özellikler

TYT‘nin yine IP67 standardında su ve toz geçirmezlik özelliği bu modelde de bulunmakta. Benzer kategorideki el telsizlerinde genelde 128 kanal hafıza olmasına rağmen bu modelde 256 kanal hafıza bulunmaktadır.

1.7 inç renkli LCD gösterge ekranına sahip TH-UV8200‘de FM radyo fonksiyonu unutulmamış. Özelliklerinde GPS bağlantısının opsiyonel olduğu belirtilmiş ancak bu opsiyonel özellik nasıl kazandırılır henüz net değil.

Cihaz DTMF tone özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde uzaktan cihaz çeşitli DTMF ton komutları ile yönetilebilir. Yani cihazı uzaktan tamamen kapatabilir, sonra tekrar faaliyete geçirebilir, mikrofonu açabilirsiniz.

Cihaz amatör bantları içeren VHF 136-174 MHz ve UHF 400-520 MHz frekans bantlarında dual mod çalışabilmektedir. Yani hem VHF hem de UHF frekansları aynı anda dinleme özelliğine sahiptir.

MD-380 modelde kullanılan pil bu modelde de tercih edilmiş. Cihaz 2200 mA değerindeki pil ile gelmektedir.

Kutudan çıkanlar

  • El telsiz cihazı
  • Dock şarj ünitesi ve adaptörü
  • 2 adet biri kısa, biri uzun anten
  • Mikrofonlu kulaklık
  • Bilgisayar bağlantı USB kablosu
  • Kemer klipsi
  • Bileklik

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Add Blocker uygulamanızı bu site için devre dışı bırakın. Rahatsız edici bir reklam uygulamamız yoktur. Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.